2008/2009

Výsledky

1.kolo 10.8.2008 Kudlovice - Zlechov 0:0

Utkání jen průměrné úrovně, bez vyložených šancí na obou stranách. V závěru byli spíše iniciativnější hosté. Domácí po dobrých výkonech v přípravě svou hrou diváky zklamali.

Kudlovice: Tomaštík - Kraváček, Chmelař, Kegler, P. Bohun, Večeřa (63. Bohun), Klajn, (53. Baštinec), Maňásek, Vaculík, Hložný, Hruška (68. Gabriel). Zlechov: Vendel - Ondříšek, Kedra, Slavík, Šebák, Tománek (90. Velcr), Zajíc, Ondrůšek, Machala, Bureš, Matějka (60. Kotek).

2.kolo 17.8.2008 Zlechov - Slavkov 1:0

Branka: Ondrůšek

3.kolo 24.8.2008 Jalubí - Zlechov  1:5

Před pěknou diváckou kulisou oba týmy dlouho bojovaly mezi velkými vápny. Až ve 29. minutě domácí Huťka nakopl míč za obranu hostí, důrazný Ulman hlavou prodloužil míč za vyběhnuvšího brankáře Zlechova a pro Gajdoruse už nebyl problém poslat míč do prázdné brány - 1:0. Pak ovšem přidali hosté na obrátkách a domácí gólman Kegler musel dvakrát ukázat své umění. Domácí se ale nepoučili a přišel trest. Ve 42. minutě hosté podnikli rychlý protiútok a Kremr srovnal na 1:1. Chvíli nato domácí inkasovali podruhé a aby toho nebylo málo, ještě před přestávkou se po druhé žluté kartě nechal zbytečně vyloučit Najbrt. Po obrátce se domácí i přesto snažili změnit skóre, výsledkem byla ovšem pouze neproměněná vyložená šance Ulmana. Pak se ujali taktovky zápasu hosté a nasázeli zoufale bránícím domácím další tři góly - 1:5.

Branky: Gajdorus - Kotek 2, Kremr, Bureš, Slavík. Jalubí: Kegler - Zich, Jan Kříž (46. Horák), Jar. Kříž, Hejda, Dobiáš (79. Hanáček), Najbrt, Ulman (86. Grebeníček), Gajdorus, Bičánek. Zlechov: Vendel - Machala, Ondříšek, Kedra, Šebák - Bureš, Tománek (35. Kotek), Ondrůšek, Slavík - Zajíc, Kremr (80. Výstup).

4.kolo 31.8.2008 Zlechov - Koryčany 3:2

Domácí leader tabulky nastoupil do utkání svižně a po celý zápas udával tempo hry. Brankově se ale prosadil až po přestávce po pěkných akcích Ondrůška a Zajíce. V závěru za hosty snižoval střídající Leoš Machala.

Branky: 55. a 66. Zajíc, 61. Ondrůšek - 18. K. Věžník, 76. Machala. Rozhodčí: Kotačka. Zlechov: Vendel - Ondříšek, Kedra, Slavík (90. Výstup), Šebák, Tománek, Zajíc, Ondrůšek, Kremr (78. Kotek), Bureš (85. Matějka), Machala. Trenér: J. Kraml. Koryčany: L. Foltýn - M. Věžník, Marek, Hanák, J. Věžník, Posolda, K. Věžník, Hlaváček, P. Foltýn, Hejda, Kvita.

5.kolo 7.9.2008 Uh. Ostroh - Zlechov 0:2

V prvním poločase byla hra vyrovnaná, jenže hosté využili zaváhání domácí obrany ke vstřelení úvodní branky Slavíkem. Domácí se do šance dostali jen při hlavičce Kusáka, který ovšem zamířil nad branku. Druhý poločas se nesl ve znamení marné snahy domácích, kteří si sice vytvořili převahu, ale pozorná obrana hostí je do vážnější šance nepustila. A byli to právě hosté, kteří v 82. minutě Tománkem přidali druhou branku a zaslouženě zvítězili.

Branky: 16. Slavík, 82. Tománek. Uh. Ostroh: Matuška - Lukáš, Čápek, Nováček (77. Mrkva), Kunovjánek, Durna, Straka (85. Straka), Kusák, Hlůšek, Jurásek (63. Jurčeka), Kočiš. Zlechov: Jakoubek - Ondříšek, Kedra, Slavík, Šebák, Tománek, Zajíc, Ondrůšek, Kremr, Bureš, Machala.

6.kolo 14.9.2008 Zlechov - Bojkovice 6:2

Domácí nezachytili začátek utkání, čehož hosté dokonale využili a ve 25. min. vedli už o dvě branky. Zlechov se dostal z útlumu až po půlhodině hry, ale do přestávky ještě stačil skóre otočit. Po přestávce měli domácí mírnou převahu a byli hlavně důraznější před brankou soupeře. Mezi 59. a 67. minutou utekli soupeři na rozdíl tří branek. A když Bojkovice v 73. minutě neproměnily pokutový kop, potrestali je domácí šestým gólem.

Branky: Ondrůšek 2, Tománek, Zajíc, Kremr, Šebák - Vysocký, vlastní. Zlechov: Jakoubek - Machala, Kedra, Ondříšek, Šebák - Bureš (70. Matějka), Zajíc, Tománek (89. Výstup), Slavík - Ondrůšek, Kremr (80. Kotek). Bojkovice: Mendl - Krč, Michalec, Kovář, Liška - Valter, Strnad, D. Hanke, Varga, Valíček - Vysocký. Střídali: Husařík, Mlček, Prachař.

7.kolo 21.9.2008 Bánov - Zlechov 1:1

V bojovně hraném utkání byl k vidění rychlý fotbal a hodně spálených šancí na obou stranách. Domácím vyšel lépe první poločas, už v 11. minutě se po zaváhání Vendela prosadil hlavou Zálešák. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a po samostatné akci přes půl hřiště vyrovnal Zajíc. V infarktovém závěru další šance Ondrůška a opět Zajíce skvěle zneškodnil domácí gólman Tomáš Polanský. A když selhal v koncovce i domácí Petr Mahdal, skončilo utkání spravedlivou remízou.

Branky: 11. Zálešák - 56. Zajíc. Rozhodčí: Družbík. Diváci: 80. Bánov: T. Polanský - Brnka, L. Mahdal, Mahdalíček (P. Mahdal), L. Polanský, Machalík, Pavlíček, Zálešák, Horňák (Dalajka), Guryča, Hrnčíř. Trenér: L. Chovanec. Zlechov: Vendel - Ondříšek, Kedra, Slavík (Kotek), Šebák, Tománek, Zajíc, Ondrůšek, Kremr (Matějka), Bureš, Machala. Trenér: J. Kraml.

8.kolo 28.9.2008 Zlechov - Zlámanec 2:2

V první půli domácí promarnili několik šancí, po změně stran dvakrát vedli, ale soupeř vždy dokázal odpovědět vyrovnávacím gólem. V závěru se domácí snažili o vstřelení vítězného gólu, hosté ale cennou plichtu uhájili.
Branky: Ondrůšek, Zajíc - Novák, Abrhám.

9.kolo 5.10.2008 Hluk B - Zlechov 2:2

Už první poločas přinesl řadu šancí na obou stranách. Více jich měli hosté, kteří dokonce Tománkem nastřelili břevno. Branky začaly padat až po přestávce. Hosté dvakrát vedli, domácí ale pokaždé dokázali vyrovnat.
Branky: Miroš, Horák - Zajíc, Šebák. Zlechov: Vendel - Machala, Ondříšek, Kedra, Šebák - Tománek, Vaněk, Zajíc, Bureš (90. Výstup) - Ondrůšek (70. Matějka), Kremr (80. Kotek).

10.kolo 12.10.2008 Kněžpole - Zlechov 3:0

11.kolo 18.10.2008 Zlechov - Strání 2:2

V hodovém slunečném dopoledni začali domácí s chutí a v prvních deseti minutách naplno zaměstnali hostující obranu, ale ani jedna gólová šance Slavíka v síti neskončila. Po třiceti minutách zahrozili na opačné straně hosté, příležitosti Straňáka a Vyzváryho ovšem byly pouze předzvěstí před bouří. Ta přišla na konci prvního poločasu, když se na hranici šestnáctky nádherně uvolnil Vyzváry a krásnou střelou vymetl pavučiny ve vinklu Vendelovy svatyně - 0:1. O minutu později domácí kontrovali Zajícem, který doklepl do sítě vlastní vyraženou střelu - 1:1. Úvod druhého poločasu opět patřil domácím, ale překrásná bomba Tománka skončila pouze na břevně. Z vedení se tak i podruhé radovali Straňanští, když v 65. minutě po nedorozumění v domácí obraně skóroval do prázdné brány Mimochodek. Zlechov ovšem opět bleskově odpověděl, chvíli na to totiž Slavík parádní hlavičkou vyrovnal. V poslední čtvrthodině měla obě mužstva šanci strhnout vítězství na svou stranu, ale oba gólmané i obrany byli pozorní, a tak utkání skončilo spravedlivou remízou.

Branky: Zajíc, Slavík - Mimochodek, Vyzváry. Rozhodčí: Dostálek. Zlechov: Vendel - Ondříšek, Kedra, Slavík, Šebák, Tománek, Zajíc, Ondrůšek, Kremr (80. Kotek), Bureš, Machala. Trenér: J. Kraml. Strání: A. Popelka ml. - T. Adámek, Straňák, Janík, Stojaspal, Vintr, P. Adámek, S. Popelka, Mimochodek, Kolaja, Vyzváry. Trenér: V. Bělohlávek.

12.kolo 25.10.2008 Osvětimany - Zlechov 2:2

Do utkání lépe vstoupili hosté a hned ve 2. a 4. minutě si vytvořili gólovky, které naštěstí pro domácí neproměnili. Domácí se rychle vzpamatovali, vyrovnali hru a v polovině první půle nastřelili Vendelovy brány. Opět se ale potvrdilo pravidlo nedáš-dostaneš, když Ondrůšek tečovanou střelou z trestného kopu dostal Zlechov do vedení. Svůj náskok mohli hosté ještě zvýraznit, krátce po rozehrávce ale neproměnili sólo přes půl hřiště. Do druhé půle nastoupili domácí s odhodláním změnit průběh utkání, a začalo to být na hřišti vidět. První šanci sice Hála ještě neproměnil, v 56. minutě se ale prosadil Adam Blecha, a bylo vyrovnáno. Stejný hráč pak tečoval Drobilův trestný kop a domácí rázem vedli - 2:1. Chvíli nato byl navíc vyloučen hostující Slavík a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže hosté se nevzdali a čtvrt hodiny před koncem Zajíc stanovil konečný výsledek. Domácí v závěru sice sahali po vítězství, všechny gólové šance jim ale zmařil vynikající Vendel.
Branky: 56. a 63. A. Blecha - 25. Ondrůšek, 75. Zajíc. Rozhodčí: Konečný. ŽK: Mrkůs, A. Blecha - Slavík, Šebák. ČK: 71. Slavík. Diváci: 100. Osvětimany: Brázdil - Mrkůs, A. Blecha, J. Blecha (68. Brhel), Drobil, R. Křemeček, Trávníček, Hála (78. Sklenka), Udržal, Zapletal (82. Korvas), Machala. Zlechov: Vendel - Ondříšek, Kedra, Slavík, Šebák, Tománek, Zajíc, Ondrůšek, Kremr (74. Kotek), Bureš, Matějka (74. Výstup, 87. Jakoubek).

13.kolo 2.11.2008 Zlechov - Os. Lhota 6:0

Domácí šli do vedení už po osmi minutách hry. Potom se hra opticky vyrovnala, hosté měli i šance na vyrovnání, ale znovu - tak jako v předešlých zápasech - vyhořeli v koncovce. V závěru poločasu vstřelili Zlechovští během tří minut dvě branky a bylo rozhodnuto. Ve druhé půlce existovalo na hřišti už pouze jedno mužstvo, a to domácí. Obrana Lhoty byla prostupná ze všech možných světových stran a domácí dalšími třemi góly potvrdili úlohu favorita.
Branky: 40. a 50. Ondrůšek, 8. Kedra, 43. Vaněk, 62. Zajíc, 75. z pen. Šebák. Rozhodčí: Kotačka. ŽK: O. Zalubil, M. Zalubil, F. Zbořil (všichni Lhota). Diváci: 150. Zlechov: Jakoubek - Ondříšek, Kedra, Matějka, Šebák, Vaněk, Zajíc, Ondrůšek, Kremr, Bureš, Machala. Trenér: J. Kraml. Ostr. Lhota: Goliáš - S. Zbořil, Doležal, Matuštík, Kuban (64. Machala) - Hubík, Kusák (85. M. Žajdlík), O. Zalubil, Štergenich (65. S. Žajdlík) - F. Zbořil, M. Zalubil. Trenér: B. Zalubil.